Kariéra

Pracovník výroby / dělník

Ve firmě Eurowagon hledáme nové dělníky do výroby (pracovníky výroby). Podobné související pozice: montážní pracovník, pracovník výroby nástaveb přívěsů, operátor výroby, montážní dělník. Všichni se nám můžete ozvat.

Proč je Eurowagon správný cíl?EWG FB_1080x1080_01_2023-delnik-min

  • jsme úspěšná firma, která se neustále rozvíjí a roste
  • pracujeme uvnitř v moderním čistém závodě ve Velkém Meziříčí
  • práce je vhodná pro zájemce se závazky
  • nabízíme standardní jednosměnný provoz
  • v práci jsme dobrá parta
  • každoročně u nás rostou platy
  • závodní stravování a další výhody jsou samozřejmostí

Co tě u nás čeká a nemine?

  • dělnické a montážní výrobní práce, ale pozor:
  • nebude to sériová výroba (linka či pás)
  • práce bude naopak pestrá, různorodá, nebudeš dělat pořád dokola to samé

Jak si tě představujeme?

  • s praxí v oboru, není to však podmínkou
  • pokud se chceš teprve vžít do praxe po škole, vezmeme tě také
  • manuálně zručného
  • ochotného naučit se nové věci
  • zodpovědného a spolehlivého, tvoje práce musí mít výsledky

Číst více...

Instalatér

Ve firmě Eurowagon hledáme nového kolegu na pozici Instalatér.

Proč vyzkoušet Eurowagon?EWG FB_1080x1080_01_2023-instalater-min

  • jsme úspěšná firma, která se neustále rozvíjí a roste
  • pracujeme uvnitř v moderním čistém závodě ve Velkém Meziříčí
  • nabízíme standardní jednosměnný provoz
  • v práci jsme dobrá parta
  • každoročně u nás rostou platy

Co u nás budeš dělat?

  • instalatérské práce související s výrobou přívěsů
  • základní i pokročilé úkony podle tvé praxe
  • zajímavé výzvy v oboru práce

Jaké jsou tvoje předpoklady?

  • praxe v oboru, není však podmínkou
  • manuální zručnost
  • ochota naučit se nové věci
  • zodpovědnost a spolehlivost, tvoje práce musí mít výsledky

Elektrikář

Ve firmě Eurowagon hledáme nového kolegu na pozici Elektrikář.

Proč tě to u nás bude bavit?EWG FB_1080x1080_01_2023-elektrikar-min

Co bude náplň práce?

  • elektrotechnické práce podle potřeby
  • práce kolem elektroinstalace přívěsů

Co od tebe očekáváme?

  • praxi v oboru, není to však podmínkou
  • ochotu naučit se nové věci
  • zodpovědnost a spolehlivost, obvody musí šlapat

Nahoru