Aktuality

V regionálním tisku vyšel seriál o putování našich přívěsů na Špicberky

Eurowagon vyslal přívěsy své výroby do expedice PolarX na ŠpicberkySpolečnost Eurowagon sídlí ve Velkém Meziříčí na Vysočině (přímo u dálnice D1) a v místním tisku vyšel seriál článků o našich přívesech, které putovaly za polární kruh na daleké Špicberky, aby poskytly kvalitní zázemí pro vědeckou expedici. Celkem jsme pro polární expedici vyrobili pět přívěsů: tři obytné buňky, kancelář a nákladní buňku. Všechny jsme zkonstruovali tak, aby odolaly teplotám až -45 °C a dalším nepříznivým vlivům, typickým pro tyto ostrovy.

Číst více...

Postaráme se o filmaře. Třeba to bude i na Oscara

Mobilní kostymérna pro filmový průmyslPlánujete natočit úspěšný film, dokument, pořad nebo seriál? Vybavte natáčecí štáb kvalitním zázemím. Vyrábíme přívěsy pro všechny možné účely a na míru podle přání. Přívěsy jsou chytré mobilní zařízení, které zapojíte za vozidlo a převezete, kam je třeba. Odpadá tak potřeba další techniky a pracovních sil.

Filmaři nejvíce ocení tyto typy přívěsů: mobilní kostymérny, mobilní maskérny, mobilní produkci a další. Pro vaši filmařskou a uměleckou činnost však navrhneme a vyrobíme jakýkoliv přívěs podle přání. Váš talent a naše přívěsy, že by to bylo v součtu na Cenu Akademie? :)

Číst více...

Mobilní přívěsy pro stavebnictví – zázemí kdekoliv a kdykoliv

Mobilní kancelář od společnosti EurowagonPřipravte se na stavební sezónu a nabídněte svým zaměstnancům moderní zázemí přímo na stavbě. Ve společnosti Eurowagon se dlouhodobě věnujeme komplexnímu řešení pro stavební firmy. Vyrábíme a dodáváme kvalitní a užitné přívěsy pro různé účely. Díky podstatě přívěsu už nemusíte zajišťovat nákladnou techniku pro přemísťování buněk a kontejnerů. Přívěs zapojíte za vozidlo a převezete, kam je potřeba.

Přívěs pro vás přizpůsobíme na míru. Standardně vyrábíme mobilní kanceláře, jídelny, šatny, koupelny a obytné přívěsy. Pro vaši podnikatelskou činnost však navrhneme a vyrobíme jakýkoliv přívěs podle přání.

Číst více...

Sanitární přívěsy

foto4Sanitární přívěsy by neměly chybět na žádné venkovní akci – ať jde o open-air festival, koncert pod širým nebem, venkovní svatbu, golfový turnaj či jinou sportovní nebo kulturní událost. Ocení je samozřejmě i stavební firmy, které potřebují svým zaměstnancům zajistit příjemné hygienické zázemí během práce v terénu.

Číst více...

Naše produkty za polárním kruhem

JR5D2130Přívěsy na míru vyrábíme velice rádi. Čím specifičtější požadavek, tím větší výzva. Jednou takovou byly i mobilní kontejnery pro filmaře, kteří se v rámci projektu PolarX chystali natáčet v extrémních podmínkách za polárním kruhem – na norských Špicberkách.

Celkem jsme pro ně vyrobili pět přívěsů: tři obytné buňky, kancelář a nákladní buňku. Všechny jsme zkonstruovali tak, aby odolaly teplotám až –45 °C a dalším nepříznivým vlivům, typickým pro tyto ostrovy.

Číst více...

Nahoru