Postaráme se o filmaře. Třeba to bude i na Oscara

Mobilní kostymérna pro filmový průmyslPlánujete natočit úspěšný film, dokument, pořad nebo seriál? Vybavte natáčecí štáb kvalitním zázemím. Vyrábíme přívěsy pro všechny možné účely a na míru podle přání. Přívěsy jsou chytré mobilní zařízení, které zapojíte za vozidlo a převezete, kam je třeba. Odpadá tak potřeba další techniky a pracovních sil.

Filmaři nejvíce ocení tyto typy přívěsů: mobilní kostymérny, mobilní maskérny, mobilní produkci a další. Pro vaši filmařskou a uměleckou činnost však navrhneme a vyrobíme jakýkoliv přívěs podle přání. Váš talent a naše přívěsy, že by to bylo v součtu na Cenu Akademie? :)


Mobilita přívěsů je u filmu důležitá

Přívěs pro filmový průmysl jednoduše zapojíte za tažné vozidlo a převezete kamkoliv. Nebude potřeba další technika ani pracovní síla. Zachováte se také ekologicky, právě díky úspoře dalšího materiálu a vybavení. Flexibilita může hrát u filmu zásadní roli. Ať už natáčíte film, dokument, seriál nebo jakýkoliv jiný snímek, dostat se z místa na místo pružně a rychle může být otázkou úspěchu.

Podívejte se na naše reference, realizované přívěsy a ozvěte se nám s individuálními požadavky. Mobilní přívěsy pro filmový průmysl jsou chytré řešení, které vám budou kolegové z branže rychle závidět.

Nejoblíbenější přívěsy pro filmaře

 Mobilní produkce pro filmový průmysl  Zázemí mobilní kostymérny pro filmový průmysl  Mobilní kavárna nejen pro filmový průmysl
Nahoru