Sanitární přívěsy

foto4Sanitární přívěsy by neměly chybět na žádné venkovní akci – ať jde o open-air festival, koncert pod širým nebem, venkovní svatbu, golfový turnaj či jinou sportovní nebo kulturní událost. Ocení je samozřejmě i stavební firmy, které potřebují svým zaměstnancům zajistit příjemné hygienické zázemí během práce v terénu.

 

Maximální hygiena a pohodlí

Právě hygienický standard a komfort hrají při výrobě sanitárních přívěsů EUROWAGON stěžejní roli. Všechny naše mobilní toalety, sprchy a koupelny jsou už ve svém základu vybaveny elektrickými přípojkami včetně zásuvek, přípojkami na vodu a odpad, elektrickým vytápěním a dalšími technologiemi, které vám pobyt v nich maximálně zpříjemní. Standardní součástí jsou vždy i prostorná umyvadla a v případě koupelen také zrcadla, věšáky na ručníky, lavičky nebo skříňky na odložení oblečení a kosmetiky.

Přívěsy na míru

Sanitární přívěsy, stejně jako všechny ostatní typy našich mobilních buněk, vyrábíme v mnoha různých provedeních. V nabídce máme jak typové přívěsy, tak přívěsy na míru – velikost přívěsu, počet toalet, sprch a koupelen a veškeré příslušenství tak záleží jen a jen na vás.

Jakýkoliv přívěs také rádi přizpůsobíme tělesně postiženým, anebo ho vybavíme unikátním vakuovým splachovacím systémem. Možností je zkrátka spousta a vše záleží jen na domluvě. Tak nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás.

 

Nahoru