Mobilní přívěsy pro stavebnictví – zázemí kdekoliv a kdykoliv

Mobilní kancelář od společnosti EurowagonPřipravte se na stavební sezónu a nabídněte svým zaměstnancům moderní zázemí přímo na stavbě. Ve společnosti Eurowagon se dlouhodobě věnujeme komplexnímu řešení pro stavební firmy. Vyrábíme a dodáváme kvalitní a užitné přívěsy pro různé účely. Díky podstatě přívěsu už nemusíte zajišťovat nákladnou techniku pro přemísťování buněk a kontejnerů. Přívěs zapojíte za vozidlo a převezete, kam je potřeba.

Přívěs pro vás přizpůsobíme na míru. Standardně vyrábíme mobilní kanceláře, jídelny, šatny, koupelny a obytné přívěsy. Pro vaši podnikatelskou činnost však navrhneme a vyrobíme jakýkoliv přívěs podle přání.


Přívěsy jsou výhodná a šetrná investice

Převážení a instalace kontejnerů a obytných buněk vyžaduje spoustu technického vybavení navíc. Přívěs je mnohem jednodušší a praktičtější. Stačí jej převézt. V delším časovém horizontu proto s přívěsy výrazně ušetříte. Další vybavení už nebude potřeba. S tím souvisí i ekologická šetrnost. Jeden užitečný a funkční produkt nahradí soubor více produktů s různými úkoly. Obsluha mobilního zázemí pro stavebnictví rovněž zaměstná mnohem méně dělníků.

Podívejte se na naše reference, realizované přívěsy a ozvěte se nám s individuálními požadavky. Mobilní přívěsy pro stavebnictví jsou chytré řešení, které vám bude konkurence rychle závidět.

Nejoblíbenější přívěsy pro stavebnictví

mobilní kanceláře

mobilní jídelny

mobilní šatny

mobilní koupelny

obytné přívěsy

 Přívěs pro stavebnictví  Přívěs pro stavebnictví  Přívěs pro stavebnictví
Nahoru