Aktuality

Vyrábíme prodejní, výstavní a obchodní přívěsy. Vyberte si ten svůj pro event nebo veletrh

obchodni prives_eurowagon9Ve firmě Eurowagon vyrábíme mobilní obchodní řešení, konkrétně mobilní obchodní přívěsy. Jako přední výrobce přívěsů na míru rozumíme důležitosti flexibility a mobility v dnešním rychle se měnícím obchodním a výstavním prostředí.

Nabízíme absolutní individualizaci každého přívěsu. Zkušenosti od roku 2006 nám umožňují vyhovět každému zadání, nebo doporučit, jakou cestou u konkrétního přívěsu vydat.

 

Číst více...

Kromě přívěsů vyrobíme na míru také kontejnery a buňky

mobilni bunkaJsme vaším silným partnerem v oblasti výroby přívěsů, ale to rozhodně není vše, co vám můžeme nabídnout. Kromě přívěsů také vyrábíme mobilní kontejnery a buňky, které nabízí mnoho různých variant a funkcí. Mezi nejpopulárnější kontejnery a buňky patří mobilní toalety, sprchy, kancelářské prostory, šatny, jídelny, kostymérny, maskérny a prostory pro produkční týmy. Navíc nabízíme řešení v podobě výstavních a obchodních stánků, které se perfektně hodí pro různé veletrhy a akce. Tato mobilní řešení nabízíme právě i bez podvozku, což z nich činí flexibilní a snadno umístitelná kdekoliv potřebujete.

Číst více...

Náš přívěs pro filmaře byl u natáčení v chorvatské Pule

Mobilní toalety jako přívěs pro filmaře v PuleJeden z našich přívěsů pro filmaře se přes našeho partnera dostal na nátačení filmu do chorvatské Puly. Má za sebou impozantní kulisu, že? Římský amfiteátr v Pule - Arena je nejslavnější a nejhezčí památka na Istrii. Přívěs však nebyl u moře na dovolené, musel se otáčet pracovně. Jednalo se o stále populárnější přívěs - mobilní toaletu.

Mobilní toalety jsou stále oblíbenější přívěs pro filmaře, který dodáváme na míru.

Číst více...

V regionálním tisku vyšel seriál o putování našich přívěsů na Špicberky

Eurowagon vyslal přívěsy své výroby do expedice PolarX na ŠpicberkySpolečnost Eurowagon sídlí ve Velkém Meziříčí na Vysočině (přímo u dálnice D1) a v místním tisku vyšel seriál článků o našich přívesech, které putovaly za polární kruh na daleké Špicberky, aby poskytly kvalitní zázemí pro vědeckou expedici. Celkem jsme pro polární expedici vyrobili pět přívěsů: tři obytné buňky, kancelář a nákladní buňku. Všechny jsme zkonstruovali tak, aby odolaly teplotám až -45 °C a dalším nepříznivým vlivům, typickým pro tyto ostrovy.

Číst více...

Mobilní přívěsy pro stavebnictví – zázemí kdekoliv a kdykoliv

Mobilní kancelář od společnosti EurowagonPřipravte se na stavební sezónu a nabídněte svým zaměstnancům moderní zázemí přímo na stavbě. Ve společnosti Eurowagon se dlouhodobě věnujeme komplexnímu řešení pro stavební firmy. Vyrábíme a dodáváme kvalitní a užitné přívěsy pro různé účely. Díky podstatě přívěsu už nemusíte zajišťovat nákladnou techniku pro přemísťování buněk a kontejnerů. Přívěs zapojíte za vozidlo a převezete, kam je potřeba.

Přívěs pro vás přizpůsobíme na míru. Standardně vyrábíme mobilní kanceláře, jídelny, šatny, koupelny a obytné přívěsy. Pro vaši podnikatelskou činnost však navrhneme a vyrobíme jakýkoliv přívěs podle přání.

Číst více...

Postaráme se o filmaře. Třeba to bude i na Oscara

Mobilní kostymérna pro filmový průmyslPlánujete natočit úspěšný film, dokument, pořad nebo seriál? Vybavte natáčecí štáb kvalitním zázemím. Vyrábíme přívěsy pro všechny možné účely a na míru podle přání. Přívěsy jsou chytré mobilní zařízení, které zapojíte za vozidlo a převezete, kam je třeba. Odpadá tak potřeba další techniky a pracovních sil.

Filmaři nejvíce ocení tyto typy přívěsů: mobilní kostymérny, mobilní maskérny, mobilní produkci a další. Pro vaši filmařskou a uměleckou činnost však navrhneme a vyrobíme jakýkoliv přívěs podle přání. Váš talent a naše přívěsy, že by to bylo v součtu na Cenu Akademie? :)

Číst více...

Sanitární přívěsy

foto4Sanitární přívěsy by neměly chybět na žádné venkovní akci – ať jde o open-air festival, koncert pod širým nebem, venkovní svatbu, golfový turnaj či jinou sportovní nebo kulturní událost. Ocení je samozřejmě i stavební firmy, které potřebují svým zaměstnancům zajistit příjemné hygienické zázemí během práce v terénu.

Číst více...

Nahoru